SAĞLIK

1996 yılında sağlık sektörüne adım atan Ortadoğu Holding gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’de özel sağlık sektörünün gelişimine çok önemli katkılarda bulunmuştur.

Sağlık hizmetleri alanında Ortadoğu Holding’in liderlik rolünü üstlendiği “Memorial Hastanesi Projesi, Türkiye’de özel sektörün sağlık faaliyetlerindeki kalite çıtasını köklü olarak değiştirmiş bir yatırım olarak iz bırakmıştır. Bugün Memorial Hastanesi sadece Türkiye’den değil dünyanın çeşitli bölgelerinden hastaların tedavi olmak için başvurduğu bir kurum hâline gelmiştir. Memorial Hastanesi dünyanın en önemli sağlık hizmetleri akreditasyonu olan JCI akreditasyonunu dünyada almaya hak kazanan 21. hastane, Türkiye’de ise ilk hastane olmuştur. Ortadoğu Holding 2007 yılında Memorial Hastanesi’ndeki hisselerini ortaklarına devretmiştir.

Ortadoğu Holding, artan tecrübesiyle 2011 yılında Nişantaşı Hastanesi’ni hizmete açtı. Nişantaşı Hastanesi, Nişantaşı’nın hem en köklü hem de en yeni hastanelerinden biridir. 1949 yılından bu yana hizmet veren Pakize Tarzi Kliniği’ni 2011 yılında devralan Ortadoğu Holding, hastaneyi baştan aşağıya modernize ederek yeni adıyla faaliyete geçirdi.

Ortadoğu Holding, sağlık sektöründe edinmiş olduğu geniş tecrübesini; 2008 yılında kurmuş olduğu Medikal Yapı Ltd. adındaki mühendislik firması ile hem Türkiye’de hem de yakın coğrafya ülkelerinde sağlık tesisleri planlama ve kurulum danışmanlığı ve inşaatı hizmetleri de sunmaktadır.

ORTADOĞU SAĞLIK GRUBU’NUN FAALİYET ALANLARI

  • Sağlık Tesisleri Planlama ve Kurulum Danışmanlığı

  • Sağlık Tesisleri İnşaatı

  • Sağlık Tesisleri İşletmeciliği

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No:73 Kat:19 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL-TÜRKİYE 0212 210 25 25 0212 221 51 52